Již dnes od 9.30 hodin přivítají starší žáci v Mistrovství České republiky svého soupeře z Pedagogu České Budějovice. V šestičlenné tabulce jsou Prachatičtí čtvrtí, Pedagog je na čele.

Hned po zápase starších žáků nastoupí béčko mužů od 11.30 hodin k utkání proti SK Hospříz. Domácí budou v utkání horkým favoritem. Po šesti kolech jsou na výborném druhém místě, naopak jejich soupeř uzavírá tabulku Krajské ligy.

Zítřejší program startuje v 11.30 hodin a ve druhé národní lize skupině jih přivítá první tým mužů Highlanders soupeře z Pedagogu České Budějovice. A čeká se pořádná hokejbalová bitva. Nejenom, že se střetnou dva velice zkušené týmy, ale půjde i o souboj o druhé místo v tabulce. V pěti zápasech neztratil Pedagog ani bod a inkasoval pouhé dvě branky. Prachatičtí mají porážku s minulým mistrem soutěže Betonovou All Stars České Budějovice, ostatní zápasy vyhráli. Pro fanoušky hokejbalu je to tedy pořádná výzva, aby zaplnili hlediště v aréně U Rybníčku, dá se očekávat bitva jako řemen.

Celý víkendový program zakončí zítra od 13.30 hodin souboj béčka Horalů v Krajské lize proti hráčům ze Suchdola nad Lužnicí. Stejně jako v sobotním zápase budou i proti Suchdolu domácí favoritem, jejich soupeř je zatím v tabulce předposlední se čtyřmi body a jedinou výhrou na kontě.