Další důležitý zápas v souboji o vyřazovací boje sehráli hráči „B" týmu Horalů proti Olešníku. První souboj těchto celků skončil až v nájezdech, a tak se očekávalo vyrovnané utkání.

Sobotní počasí nebylo pro hokejbal úplně vhodné a nebylo proto k vidění příliš kvalitní utkání. V úvodní třetině měli převahu hosté, ale Horalové zejména díky perfektnímu Repkovi v brance odolávali. Naopak se z nenápadné akce a zmatku před brankou ujali vedení 1:0.

Ve druhé třetině si souvislý tlak vytvořili domácí borci a ten nakonec korunovali druhou brankou, když Velek střelou mezi betony brankáře ukončil zmatky v hostující obraně – 2:0. Hráči Olešníku se dostávali k zakončení jen ojediněle, ale i tak Ruprecht ostrou ranou od modré propálil všechny – 2:1.

Poslední část přinesla vyrovnaný boj ze zajímavou zápletkou. Hostům se podařilo vyrovnat, ale pár minut před koncem urvali domácí zápas ve svůj prospěch – 3:2.

K dalšímu utkání zajíždějí hráči prachatického celku na utkání s družstvem Holubova. To se odehraje na hokejbalovém hřišti Vltava České Budějovice. K domácímu utkání nastoupí „béčko" Horalů hned den poté. Na žernovické Kobylce vyzvou od 9 hodin soupeře SK HC Rosa České Budějovice B.