KHbL: Orel ČB – Highlanders HBC Prachatice „A" – 2:13 (1:1, 1:8, 0:4). V jednoznačnou záležitost se po namáhavém začátku změnilo utkání „A" týmu prachatických hokejbalistů proti Orlům. Hned po deseti vteřinách zakončil úvodní kombinaci do prázdné S. Květoň a bylo to 0:1. Běhaví domácí ale zlobili a také první střelou zpoza obránce vyrovnali – 1:1. I přes spoustu šancí se hostům nedařilo vstřelit další góly, a tak přišel trest. Na začátku druhé části nechala obrana projít na kruhy hráče domácích a ten opět střelou na vyrážečku překonal Študlara podruhé – 2:1 a zdálo se, že se možná zrodí překvapení. Ve 20. minutě ale po pasu od navrátilce do sestavy M. Kotlíka  J. Leffler parádní bombou nad rameno vyrovnal – 2:2. Kritický byl pro domácí úsek mezi 23. – 26. minutou, kdy poměrně rychle inkasovali 4 branky – 2:6 a jejich nadšení bylo to tam, což dokládá osmá branka, kdy po vhazování ve středním pásmu vzal z buly míček Markytán a nikým neatakován s ním došel až před branku a skóroval. Třetí část už se dohrávala z povinnosti a Prachatickým se podařilo dalšími čtyřmi brankami vystřelit si další tři body do tabulky!

OHbL: Highlanders HBC Prachatice „B" – SK Suchdol nad Lužnicí „B" 5:4 na nájezdy (1:1, 3:1, 0:2 – 1:0). V přípravě se nescházel téměř nikdo, na zápas byli téměř všichni. Tak by se dala charakterizovat zimní pauza a úvodní zápas „B" týmu Highlanders. I přesto, že Suchdol přijel v dobré sestavě, od začátku tvrdili muziku prachatičtí borci, když po úvodní nerozhodné třetině nasázeli soupeři tři branky, vedli 4:1 a vypadalo to na spanilou jízdu. Hosté vyměnili brankáře a ještě do konce třetiny snížili na 2:4. Ve třetí části potom přišla v rozmezí 35. a 36. minuty dvě vyloučení domácích, které Suchdol potrestal a vyrovnal na 4:4. V nájezdech však druhý bod nakonec urvali domácí i s pomocí brankáře Luxe, který prolomil smůlu v této dovednostní soutěži.

NHbL: Horalíci HBC Prachatice – Olymp J. Hradec 3:2 (1:1, 2:1, 0:0). Pikantní souboj dvou sousedů v tabulce nabídlo utkání starších dorostenců. Ti většinu přípravy strávili v tělocvičně nebo při odklízení hřiště. Navíc týmovou jedničku V. Kacetla musel kvůli nemoci zastoupit mladičký Jaroslav Kolka a svůj první celý zápas zvládl na výbornou a vychytal důležité body. Pokud se dá věřit zápisu, šlo o vyrovnané a střelecky bohaté utkání, kdy na oba dva gólmany letělo celkem 77 pokusů! Vítězství vystřelil prachatickým hračička J. Reindl, který proměnil trestné střílení – 3:2.

Pavel Študlar