II. NHbL: HBC Prachatice  – TJ Stars S.Vrbné  5:3 (1:0, 0:1, 4:2). Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet a dost možná ještě dál (i tak by mohla začínat reportáž ze sobotního hokejbalového utkání). Domácí, zvyklí hrát na tři kompletní útoky, se tentokrát museli spokojit pouze se dvěma pětkami. Hostující „Stáři" na tom byli, co se týče soupisky, ještě o něco hůře, do Žernovic přijeli pouze s osmi hráči do pole, a tak byla početní převaha opět na straně Horalů. Žernovický vodník asi vařil mlhu již od samotného rozbřesku, a tak první třetina začala za velmi špatné viditelnosti. S tím si nejlépe poradil Jaromír Markytán, který již ve 3. minutě otevřel skóre zápasu, když tvrdou střelou z kruhů propálil gólmana Musila. Horalové měli sice více ze hry, avšak také hosté zaznamenali několik nebezpečných pokusů, se kterými si ale domácí Pixa dokázal poradit. Druhá třetina začala za stále husté mlhy a opět byl k vidění podobný obraz hry jako v předchozím dějství. Navíc měli domácí možnost hrát více než minutu přesilovou hru 5 na 3, ve které si sice vytvořili mnoho vyložených příležitostí, leč bez gólového úspěchu. Stejnou herní situaci si pak zkusili celé dvě minuty i hostující Stars, ale ani tentokrát se diváci branky nedočkali. Ta přišla až půl minuty před druhou sirénou, kdy Jan Řehout natřikrát překonal domácího Pixu. Závěrečné dějství tedy začínalo za vyrovnaného stavu a již bez mlhy, avšak na hostech  byla znát mírná únava. To ale nepotvrdil kapitán „Stárů" Martin Krotký, který střelou příklepem strhl vedení na stranu hostí. Tento stav však trval pouhých 20 sekund, kdy opět zaúřadoval kanonýr Horalů Jaromír Markytán, který se štěstím překonal vrbenského brankáře – 2:2. Domácí se i nadále tlačili do útoku, za což byli odměněni další brankou, tentokrát z čepele Jaromíra Kotlíka, který vyřešil svůj únik střelou nad Musilovo rameno. A o necelou minutu později to byl opět Jaromír Markytán, kdo zvyšoval vedení Highlanders již na dvoubrankové. Další gól domácích přidal kapitán Jan Turek, který využil nabídnuté přesilovky a dal tak skóre novou podobu 5:2. Poslední slovo si však vzali hosté, kteří rovněž využili početní výhodu a zásluhou Martina Krotkého snížili na konečných 5:3 pro domácí Highlanders.

Kapitán prachatického týmu Jan Turek hodnotil utkání následovně: „Dnes jsme dvě třetiny nepředváděli kvalitní výkon a jen díky střelecké potenci Starsu bylo skóre vyrovnané. Paradoxně, až když se Stars dostal do vedení, jsme začali makat a ve třetí třetině jsme vystřelili stejně střel jako za dvě předešlé. Díky, že jste za stavu 1:2 nehodili flintu do žita a šli jste si pro společné vítězství jako tým."

II. NHbL: Orel Č. Budějovice – HBC Prachatice   3:5 (1:1, 2:1, 0:3). K utkání poznamenal kapitán Horalů Jan Turek: „Po absolutním selhání našeho realizačního týmu jsme se dnes ocitli v bez míčků, flašek i registračních průkazů a soupisky. Museli jsme tedy vytisknout soupisku na stadionu, za což patří velký dík tamním pořadatelům a hrát na občanské průkazy, až na dva „volotrky", kteří svou totožnost tají a své průkazy nemají…"  I přes tuto nemilou epizodu, která měla na mužstvo dopad skoro dvě třetiny utkání, když prohrávalo již 1:3, se Horalové v poslední části hry vzchopili a získali další cenné body.

Góly (A1, A2): 11:45 Markytán (Reindl), 29:00 Kotlík (Markytán) 32:51 Reindl (Švácha), 38:03 Markytán, 39:17 Švácha.

KHbL: HBC Prachatice  – SK HC Rosa Č.Budějovice 7:4 (4:2, 1:2, 2:0). Béčko Horalů pokračovalo ve vítězném tažení a tentokrát to odnesla českobudějovická Rosa. Úvod střetnutí pak ovlivnil pravděpodobně celý další průběh. Domácí vedli za dvě minuty 2:0 a v 6.min. již 3:0 a pravděpodobně s myšlenkou, že soupeř je na odpis, polevili a toho zkušení harcovníci Rosy využili a v 11. min. dotáhli na rozdíl jedné branky. Domácí naštěstí v poslední minutě znovu odskočili na rozdíl dvou branek. Druhá třetina patřila hostujícímu týmu, který znovu dvakrát dotáhl na rozdíl jedné branky, ale to bylo nakonec vše. V poslední třetině Horalové přidali další dvě branky a Rosa se již na odpověď nezmohla.

Góly (A1, A2): 0:50 Reindl J.; 1:32 Bednář Z. (Paule L., Sitter J.); 5:34 Markytán J. (Kadlec M.); 14:40 Sitter J. (Sitter R.); 28:16 Krotký V. (Reindl J.);  33:45 Bednář Z. (Sitter J.);  36:44 Markytán J. (Sedláček P.).