I. liga: Olymp Jindřichův Hradec – HBC Highlanders Prachatice 2:1 sn (0:0, 1:0, 0:1 – 0:0 – 1:0). Jediné jihočeské derby první ligy bylo na programu hned na úvod jara. Na podzim Horalové doma vyhráli 6:2 a body chtěli i tentokrát. Jako lídr tabulky totiž zajížděli na posledního.V první třetině byli Prachatičtí aktivnější, ale Hradec úporně bránil a šlo se na přestávku bez branek. I ve druhém dějství byli Prachatičtí aktivnější, ale vedoucí ranku vstřelil domácí Hunal. Velký tlak ve třetí třetině pak Horalové zúročili vyrovnávací brankou Zavřela. V prodloužení žádná branka nepadla, a tak se rozhodovalo až v samostatných nájezdech. Zde se štěstíčko obrátilo čelem k domácím, kteří dali vítězný gól a brali druhý bod.

10. HC Jestřábi Přelouč 10 2 1 1 6 15:31 - 9

Krajská liga: Platan Protivín – HBC Highlanders Prachatice C 1:2 (0:0, 0:0, 1:2). Céčko Horalů si veze výborné bod. Přitom ještě před koncem 44. minuty to vypadalo na výhru domácích. Vteřinu před vypršením 44. minuty však Čertík pohotovou dorážkou srovnal a o třináct vteřin později vstřelil vítěznou branku Keresteš