Turnaje se účastnilo 12 týmů z celých jižních Čech a hrálo se ve čtyřech určených termínech. Týmy byly rozděleny do dvou skupin po šesti týmech, kde se postupně utkal každý tým dvakrát s každým a poté první tři týmy z každé skupiny postoupily do finálové skupiny o 1. - 6. místo. Týmy na dalších místech hrály o celkové 7. - 12. místo.

Celek Tatranu Prachatice obsadil ve skupině celkově druhé místo za FK Junior Strakonice a postoupil do finálové skupiny turnaje. Třetím postupujícím ze skupiny byl FK Vodňany.

Finálová skupina se hrála 3. a 24. února systémem každý s každým a poté se sčítaly body o celkové prvenství. V této skupině se představily ještě postupující týmy ze druhé skupiny a to SK Slavoj Volyně, SK Otava Katovice a TJ Dražejov.

Fotbalová příprava: Šumavan Vimperk - SK Vacov 3:2 (3:2).
OBRAZEM: Fotbalisté Vimperka v přípravě těsně přetlačili soupeře z Vacova

Tatran Prachatice ve finálové skupině nasbíral 17 bodů, stejně jako celek Vodňan, který měl ale s Tatranem lepší vzájemný zápas a tak turnaj vyhrál. Tatranu patřilo druhé místo, třetí skončil Junior Strakonice s 15 body. Je třeba podoktnout, že se Junior nezúčastnil jednoho finálového turnaje, a tak byl bodově znevýhodněn, jinak by to byl pravděpodobně celkový vítěz, kdy za celý turnaj neztratil ani bod.

Na fotografii k článku jsou z finálového turnaje v barvách Tatranu - horní řada zleva: trenér Tomáš Vávra, Marek Schwinger, Tadeáš Vávra, Nazar Venher, Jan Bandura, Vojtěch Bláha. Dole zleva: Eliáš Hůrský, Vojtěch Jiroušek. Ležící brankář: Jan Muška. Turnaje se ještě zúčastnili Matěj Sedlák a Jan Čičák, kteří na fotce ze závěrečného turnaje chybí.

Autor: Tomáš Vávra, trenér