Série oblastních závodů ve sportovní gymnastice pokračovala čtyřbojem ve Veselí nad Lužnicí. Tentokrát se sjelo 140 malých i velkých děvčat z celé republiky,  a tak závod měl výbornou úroveň, na prostných nebyla výjimkou ani salta s dvojným a trojným vrutem.

Vimperk zastupovalo osm děvčat. V kategorii základního stupně se talentovaná Viktorie Ollé z 5. místa posunula na 12. jen tím, že plynule nenapojila přemety stranou. V kategorii mladších žákyň, kde rozhodovaly o umístění desetiny bodu, předvedly Lucie Hermanová (17.) a Tereza Venclíková (20.) kvalitní sestavy.

V další kategorii žákyň C se z vimperských gymnastek nejlépe umístila Kateřina Horová. "Sedmé místo je krásné," zní z Vimperka.  Gymnastka zvládla nejen vzklopku na bradlech, ale i saltový seskok.

Ve stejné kategorii startovala ještě Barbora Zdeňková (16.) a Jitka Pelešková (17.). Obě mají právě na bradlech ještě velké rezervy, zato ostatní nářadí zvládly bez problémů.

Nejstarší vimperské gymnastky, Linda Pištěková a Tereza Hojdekrová, poprvé startovaly v kategorii juniorky C a obě bojovaly s velkou chutí a nasazením. Lindy přeskok „přemet s obratem 360 stupňů“ byl ohodnocen dokonce čtvrtou nejlepší známkou. Celkově si vybojovala sedmou příčku a Tereza skončila hned za ní.