V klasickém čtyřboji v základním stupni soutěžila Adriana Košnarová, Ester Ollé a Tereza Venclíková. Jejich trenérka Hana Košnarová je výborně připravila a děvčátka ukázala hned na prvním závodě, že se s nimi musí počítat. V konkurenci 32 závodnic vybojovala Adrianka úžasné 4. místo, Esterka 10. a Terezka skončila patnáctá. Nejvíce se jim vydařil přeskok, na kterém malé gymnastky obsadily dokonce 2., 3. a 4. místo.

V kategorii žákyně B za Vimperk bojovala Terezka Hojdekrová s Adélkou a Lindou Pištěkovými. I jejich výkony zaslouží pochvalu. Všechny tři vylepšily svůj výkon zejména na kladině. Bez problémů si poradily i se cvičením akrobacie v prostoru na čtvercové odpružené podlaze, což byla pro ně novinka a jejich trenérka Marie Kotlíková s napětím očekávala, jak to dopadne. Linda si vedla opět nejlépe a obsadila nakonec 11. příčku, Adélka získala cenu za 14. a Terezka za 15. pozici.

Závod byl hodně náročný jak pro závodnice, tak pro trenéry i rozhodčí. Začínal v 9 hodin a končil po 18. hodině. Starší děvčata čekala na svůj závod téměř celý den a je obdivuhodné, že jim vydržel elán a nadšení. Poděkování závěrem patří nejen gymnastkám, ale i vimperské rozhodčí Barboře Vašurové a Marii Kotlíkové, bez kterých by se děvčata závodu nemohla vůbec zúčastnit.