Trojboj (bradla, kladina, prostná), nazvaný Sezimácká drakiáda, pro malé i nejstarší gymnastky, perfektně připravila TJ Spartak Sezimovo Ústí.

Za Vimperk zde startovalo pět děvčat. Podzimní závody jsou výkonnostně odlišné od jarních. Pro nejmladší kategorie jsou o dost náročnější. I přes to se Aneta Nevaeva a Martina Bělíková na soutěž s nadšením připravovala. Obě mají ještě velké rezervy hlavně v provedení, ale i ve zvládnutí některých prvků. Začátek je vždycky obtížný a když nepoleví v tréninku, úspěch se určitě dostaví. Pro tentokrát se musela Anetka spokojit s 16. místem v kateg.V.ligy a Martinka s 15. místem v kateg. VS3C.

Milým překvapením bylo umístění Salmy Sichingerové (4. místo v kateg. VS4C), která se krajských závodů zúčastnila vůbec poprvé a velmi si to užívala. V téže kateg. startovala i Lucie Gubániová. Ta se radovala dokonce z bronzové medaile, kterou si vybojovala také Šárka Václavíková v kateg. VSC5. Obě medailistky zaslouží pochvalu zejména za slušnou sestavu bradlech.

Všem zúčastněným patří velké poděkování za reprezentaci vimperského sportu. Rodičům a dalšímu doprovodu děkuji za podporu, která je pro děti velmi důležitá.

Autor: Marie Kotlíková, trenérka