Okrsková finále kategorií III a IV pořádaly za oblast Prachaticka ZŠ Zlatá stezka Prachatice a za oblast Vimperska ZŠ Smetanova Vimperk. Z těchto okrskových finále postoupily do okresního finále vždy dva nejlepší celky z oblasti.

V okresním finále se hrálo systémem dvakrát každý s každým. Vítězem kategorie III se po dramatických bojích stali žáci ZŠ Národní Prachatice před TGM Vimperk, Smetanovou Vimperk a Zlatou stezkou Prachatice.

Výsledky: Národní Prachatice – Zlatá stezka prachatice 5:0 a 8:0, Národní prachatice – Smetanova Vimperk 3:2 a 1:3, Národní Prachatice – TGM Vimperk 2:1 a 1:1. TGM Vimperk – Smetanova Vimperk 2:2 a 4:3, TGM Vimperk – Zlatá stezka Prachatice 10:0 a 4:0. Smetanova Vimperk – Zlatá stezka Prachatice 5:0 a 4:0. Krajské finále sehraje vítězný tým v polovině února v Táboře.

Stejným systémem se hrálo i okresní finále kategorie IV a mělo i stejného vítěze – ZŠ Národní Prachatice. Druzí skončili Čkyňští, třetí hráči ze Zdíkova a na čtvrtém místě hráči ze Zlaté stezky Prachatice.

Výsledky: Národní Prachatice – Čkyně 0:3 a 2:1, Národní Prachatice – Zdíkov 3:0 a 3:1, Národní Prachatice – Zlatá stezka Prachatice 2:0 a 1:0, Čkyně – Zdíkov 3:0 a 2:0, Čkyně – Zlatá stezka Prachatice 2:2 a 1:4. Zdíkov – Zlatá stezka Prachatice 3:2 a 3:1. Krajské finále sehraje vítězný tým na konci ledna v Táboře.
„Mám radost, že starší i mladší kluci naší školy postoupili z okresu dál, stejně jako v minulém roce, do krajského finále. Už se na to těšíme," byl spokojen učitel ZŠ Národní Prachatice Jaroslav Frnoch.