Osm týmů mezi sebou ve dvou skupinách sehrálo pěkné zápasy. Pořadí na prvních čtyřech místech bylo následující: 1. KKK, 2. RYCHLÍ ŠÍPY, 3. BEJVALÍ SKOTI, 4. AMATÉŘI.

Zvláštní ocenění si zasloužili Benjamínci turnaje – Pemprsky, nejlepší hráč – Honza Pileček, nejstarší hráč – Míra Kotoun.

Začátek turnaje provázel silný déšť, který však nakonec přestal a týmy se mohly pustit do vzájemných soubojů. Přátelská nálada a sportovní duch se nesl celým dnem.

Nejmenší děti s rodiči hojně využili nově postavené dětské herní prvky u zdejšího rybníka. Opět nechyběl maxi bublifuk, který přilákal jak malé, tak i velké.

Turnaj vyvrcholil jeho zhodnocením a vyhlášením výsledků. Následně pak ve stanu začala pouťová veselice, kdy k tanci i poslechu hrála Volovická „6“ a již tradičně vystoupil pěvecký soubor pod vedení Emilie Popielové Radostné přátelství z Prachatic. Do brzkých ranních hodin byla zajištěná reprodukovaná hudba pro sportovce, místní občany, jejich přátele i známé.

Fefr Cup 2019 je v tuto chvíli minulostí a než se nadějeme, bude zde další, a to 27. ročník. Ten proběhne 25. července 2020.

Jan Machala