„Opět se sjela tradiční sestava, která vždy zajišťuje výborný kulečník. To se také potvrdilo přímo na stolech a nic nebylo dopředu jasné. Například největší z favoritů Josef Čunát ve skupině dvakrát prohrál a musel se tvrdě propracovávat pavoukem do finále. Ukázala se vyrovnanost i to, že prakticky každý může porazit každého," hodnotil spokojeně turnaj jeho hlavní organizátor František Kasl.

Začalo se ve dvou základních skupinách systémem každý s každým na pět vítězných her. Vždy nejlepší čtyři hráči z obou skupin postupovali do vyřazovacích bojů. Skupinu A vyhrál bez sebemenších problémů Jaromír Linha, který přijel k turnaji z Prahy. Ze druhého místa šel dál vlachovobřezský Jiří Vodička, ze třetího Josef Zíka z Netolic a čtvrtý skončil Dan Týr.

Skupina B se hodně zamotala a předběžné odhady vůbec neplatily. Bez ztráty kytičky prošel skupinou strakonický Václav Kollros. Ze druhého místa šel dál husinecký Aleš Nechoďdomů a ze třetího domácí Josef Čunát. Ze čtvrtého místa postoupil Petr Jankovič.

Nejsnadněji prošel semifinálovým sítem V. Kollros, který porazil 5:0 D. Týra. Vítěz A skupiny J. Linha si poradil taktéž suverénně 5:1 s P. Jankovičem. Další dva zápasy byly hodně vyrovnané. J. Zíka porazil 5:3 A. Nechoďdomů a stejným výsledkem přešel v semifinále J. Čunát přes J. Vodičku.

V prvním semifinále znovu potvrdil výbornou formu J. Linha a porazil J. Zíku vysoko 5:1. Druhé semifinále bylo také jednoznačné a J. Čunát výhrou 5:0 nad V. Kollrosem potvrdil, že chce další vítězství.

V boji o závěrečná umístění se nejprve zadařilo J. Zíkovi. Ten dokázal v dramatickém duelu o třetí místo porazil 5:3 V. Kollrose.

Od finálového duelu všichni čekali dramatický boj na plných devět her. Vše ale bylo jinak. Jaromír Linha měl tentokrát fantastickou formu a Josefa Čunáta porazil vysoko 5:1. Tím si vybojoval pohár pro vítěze.
„Turnaj se povedl, viděli jsme kvalitní souboje a všichni byli spokojeni. Určitě to nebyl poslední turnaj tady v baru, za čas se sejdeme znovu," slíbil na konci akce František Kasl.