Okresní přebor

Již před týdnem jsme informovali o tom, že prvním finalistou play off okresního přeboru se stal tým H.B. mostové jeřáby Prachatice. Zbývalo tedy vyluštit tajenku, kdo se proti Prachatickým postaví. V prvním semifinálovém duelu vyhrál vítěz dlouhodobé části Tatran Volary doma nad Vimperkem těsně 10:8, a tak všichni netrpělivě čekali, jak dopadne odveta, zda volarský Tatran poprvé v soutěži padne. Případná první porážka by paradoxně mohla znamenat vyřazení se soutěže. Nestalo se a Volarští postupují do finále.
Šumavan Vimperk – Tatran Volary 9:9. Rejšek a Funda 3, Kunc 1, debly – Havel 4, Steinbach a Hrdonka 2, P. Vostřez 1. Do finále postupuje Tatran Volary.
První finálový zápas se hraje ve Volarech ve čtvrtek 9. dubna od 19 hodin.

Okresní soutěž

Poslední zápasy zbývají sehrát i v okresní soutěži. Své manko dohnalo i béčko Slávie Prachatice, ale na postupu béčka Netolic do okresního přeboru již nemohlo nic změnit. Bojuje se již jen o druhé a další místa.

Slávia Prachatice B – Löffler Čkyně 11:7. Mrkvička a Schrenk 2, Chochol 1, debl, 5x skreč – Bielek a Janoud 3, Pěsta 1.
Slávia Prachatice B – Löffler Čkyně 12:6. Chochol 4, Schrenk a Mrkvička 3, Pešek 1, debl – Bielek a Janoud 2, Pěsta 1, debl.
Slávia Prachatice B – Netolice B 5:13. Mrkvička a Chochol 2, Schrenk 1 – Nohava 4, Milota 3, Krbeček 2, debl, 3x skreč.
Löffler Čkyně – Chroboly 18:0. Bielek, Janoud, Pěsta a Pěcháček 4, debly.
Rohanov – Slávia Prachatice B 9:9. M. Rychtář 3, Šťastný 2, J. Rejšek a Randák 1, debly – Schrenk 4, Mrkvička 3, Pešek 2.
Lenora – Slávia Prachatice B 6:12. Hlouška 1, 5x skreč – Mezera a Chochol 4, Pešek 3, debl.