Muži BK Vimperk tak úspěšně zakončili základní část oblastního přeboru, ve které skončili na 4. místě a zajistili si účast ve finálové skupině. V ní se utkají dvoukolově s velmi silnými protivníky z Pelhřimova, Písku a Tábora. V základní části na domácí palubovce ani jednou neprohráli, alespoň jednou porazili každého soupeře a z osmnácti zápasů jich dvanáct vyhráli.

BK Vimperk – Spartak Kaplice 91:68 (39:37). V prvním poločase se domácí trápili, neproměnili několik vyložených šancí a ujala se jediná střela z velké vzdálenosti. Mohli se spolehnout pouze na úspěšné trestné hody. O výsledku zápasu rozhodla třetí čtvrtina (32:14), ve které vimperští hráči dobře kombinovali proti zónové obraně hostů a výrazně se zvedlo procento úspěšnosti střelby ze střední vzdálenosti. V závěrečné čtvrtině získaný náskok udržovali a zaslouženě zvítězili.

Body hráčů Vimperka: Bečka – 13, Kautman, Klímek, Lukáš – 12, Sitár, Susol – 10, Matyk – 9, Vácha – 5, Hodina – 4, Doule – 3.