Klání pořádá Nohejbalový klub Jimil a hraje se v tělocvičně místní základní školy. "Představí se devět družstev a začne se skupinovým systémem. První zápas je naplánován na devět hodin ráno a většinou se hraje tak do čtvrté odpolední," zve na turnaj i fanoušky nohejbalu Jiří Pešek z pořádajícího klubu.

Pořadatelé mají pro všechny i zajímavé překvapení. Turnaj obohatí hráči světového formátu. "Účast na turnaji přislíbily dvě obrovské legendy celého sportu. Jednak zlobivé dítě českého nohejbalu Vilém Ungermann, několikanásobný mistr světa i Evropy, v současnosti stále hrající za prvoligový Start Praha, a Richard Makara, držitel šesti zlatých medailí z Evropy a šesri zlatých z mistrovství světa, momentálně trenér slovenské nohejbalové reprezentace. O opravdu vysokou kvalitu turnaje se postarají další extraligovi a ligovi hráči, kteří k nám na turnaj dorazí," slibuje Jiří Pešek vysokou atraktivitu klání.

Kdo tedy bude mít čas, vyražte v sobotu na světový nohejbal do Zdíkova. "Domácí Jimil vysílá do boje dvě trojice. Přijďte jim fandit," vzkazuje Jiří Pešek.

Ve fotogalerii a na videu připomínáme předloňské zdíkovské klání.