V netolické sportovní hale se prostřídalo ve čtyřech kategoriích třicet družstev. „Dostalo se nám pozornosti i od Českého florbalu, a tak se hrálo pod dohledem certifikovaných rozhodčích. O náladu nejen mezi dětmi se staral florbalový maskot Florian a motivační byl i pozdrav účastníkům od regionálního hejtmana Českého florbalu Lukáše Dolejše,“ uvedl k turnaji jeho spolupořadatel Josef Zíka.

„V turnaji se domácí Rafani zachovali galantně a přenechali nejcennější kovy spřáteleným týmům, když sami brali čtyřikrát bronz a jednou stříbro. Zlato vybojovaly pouze naše Čivavy, když na nájezdy zdolaly Berušky z Florbalové akademie České Budějovice. Děkujeme všem zúčastněným a hlavně početným divákům za skvělou atmosféru, která panovala ve sváteční neděli v naší netolické hale,“ doplnil k výsledkům Josef Zíka.

Medailisté turnaje – Přípravky: 1. Malonty Vlčata, 2. FA Bizoni, 3. Netolice Voříšci. Elévové: 1. Malonty Vlci, 2. Sokoli Březí, 3. Netolice Baseti. Mladší žáci: 1. Frymburk, 2. FA Vikingové, 3. Netolice Buldoci. Starší žáci: 1. Brloh, 2. Rafani Němčice, 3. Rafani Netolice.