Extraligový Jihostroj Č. Budějovice se chystá na novou sezonu, kterou zahájí 19.10. v Benátkách nad Jizerou. Jihočeši se poprvé v domácím prostředí představí 26.10., kdy do jihočeské metropole přijede Brno.
„Nemáme v týmu hráče tak zvučných jmen jako loni, ale přesto je naším cílem postup do finále," říká vedení klubu. „Sázíme na bojovnost, kvalitu, věříme, že se herní projev našeho týmu bude fanouškům líbit," doplnil prezident dlouhodobě nejlepšího českého klubu, který se kromě extraligy chystá i na Ligu mistrů. 
Klub zahájil prodej permanentních vstupenek na Uniqa extraligu, Český pohár a Ligu mistrů. Ty jsou v prodeji u manažera Stanislava Pochopa (mobilní telefon 734 803 323) ve Sportovní hale.
Je možné si je zarezervovat také na  emailu: manazer@volejbalcb.cz   „Permanentky naše fanoušky výrazně cenově  zvýhodní,  dostanou  možnost vybrat si své místo k sezení,  dostanou originální fanouškovské tričko zdarma. K dispozici jsou i zlevněné permanentky pro studenty a seniory, i ti mají možnost vybrat si své místo k sezení."
Na snímku  (zprava) při jednání výboru VK Jihostroj ČB prezident klubu Jan Diviš, Jan Vobr, Milan Hradecký a Miroslav Čadil.