Highlanders Prachatice C – Suchdol nad Lužnicí B 13:3 (3:0, 2:2, 8:1)

Začátek utkání vůbec nenasvědčoval tomu, že by mohl Suchdol dostat takový výprask. Sestavu domácích vyztužil z áčka Markytán, který byl také pro soupeře největším nebezpečím. První branku dali Horalové až v 10. minutě a svůj náskok ještě pojistili v samotném závěru první třetiny. Tříbrankový náskok však nemusel ještě nic znamenat.

Po šesti minutách druhého dějství přidali domácí čtvrtý gól, ale hosté jim pak dvěma přesnými trefami připomněli, že ještě nemají zdaleka vyhráno. Ti znovu odskočili o tři branky až v poslední minutě druhé třetiny.

Vše zlomil až začátek třetí třetiny. Domácí přidali další branky a odpor soupeře definitivně zlomili. Soupeř dal svou třetí branku až v samotném závěru utkání.

Vítězstvím se Horalové dostali před svého soupeře na třetí místo Krajské hokejbalové ligy.

Fakta z utkání:

Branky a nahrávky: 9:57 Schmidt (Valenta, Markytán) PP, 13:59 Schmidt (Valenta, Paule), 14:04 Markytán (Nachlinger, Bednář), 21:23 Nachlinger SH, 27:08 Markytán (Bednář), 32:27 Valenta (Schmidt), 33:03 Markytán (Bednář, Nachlinger), 35:27 Bednář (Markytán), 38:24 Markytán (Valenta, Nachlinger) 40:22 Schmidt (Valenta) SH, 41:16 Markytán (Bednář, Horák), 42:35 Valenta (Kafka, Schmidt), 43:17 Markytán (Nachlinger, Bednář) – 22:24 Dlugoš (Smutný), 26:43 Kohl (Laurinc) PP, 44:33 Kohl (Dlugoš, Fical). Střely na branku: 29:28. Přesilovky: 2:3. Využití: 1:1. Oslabení: 2:0.
Sestava Horalů: Lux (25/28), Pixa – Benč, Paule, Schmidt, Valenta, Kafka – Půbal, Horák, Nachlinger, Bednář, Markytán.