Sjelo se sem čtyřiadvacet vyznavačů této hry, aby se střetli o velmi zajímavé ceny, když vítěz bral digitální kameru.

Hrálo se na pět kol na 50 minut plus dvě hry za plného provozu restaurace, když byla bulkařům vyčleněna část zvaná Skleník. „Bylo tu vynikající prostředí, po třetím kole byla pro všechny připravena výborná polévka a každý si mohl vybrat ze tří druhů. Po skončení pátého kola zase organizátor turnaje Ladislav Marek připravil pro všechny výbornou večeři a zase s výběrem ze tří druhů. Zkrátka bylo o nás o všechny ve Strážným postaráno po všech stránkách," pochvaloval si prachatický Václav Korous.

Samotný turnaj měl velice hladký průběh a nemusely se řešit žádné nesrovnalosti na stolech. „Od prvního kola se na čele drželi Zdeněk Diviš a Jaroslav Mikeš. Zdeněk si udržel svou pozici až do samotného konce a po zásluze celý turnaj vyhrál. Jarda přišel o možnost bojovat o prvenství až ztrátou bodů v posledním kole, kdy jej porazil Josef Biháry. Všichni hráči byli maximálně spokojeni a vyslovili dík za příjemné odpoledne s tím, že se budou za rok znovu těšit," uvedl k turnaji V. Korous.

Pořadí: 1. Z. Diviš , 2. J. Mikeš (oba Lenora), 3. M. Škopek (Vimperk), 4. M. Jeřábek (Uhřice), 5. M. Dvořák (Zdíkov), 6. J. Biháry (H. Vltavice), 7. V. Korous (Prachatice), 8. M. Pešek (Vimperk), 9. E. Važanová (Volyně) – v turnaji se představily tři ženy.

Další bulkový turnaj je dnes od 10 hodin v Lenoře U Grobiána.