Ve startovním poli se představilo také několik závodníků ŠuTri Prachatice. Největšího úspěchu dosáhl Roman Pech, který se v kategorii 50 – 59 let stal mistrem republiky. Ten plaval 800 metrů a běžel 5 kilometrů. Po plavání měl mírný náskok, který však na běhu ještě navýšil. Blízko k medaili měla mezi ženami Barbora Hlaváčová (v kategorii K23 byla druhá), která skončila celkově pátá. Po plavání si držela výborné třetí místo, nakonec jí k bronzu chybělo padesát vteřin. V silné konkurenci však výborný úspěch.

Do bojů zasáhlo i několik závodníků v mládežnických kategoriích. Mezi mladšími žáky, kteří plavali 200 metrů a běželi 2 kilometry, vylézal z vody v čelní skupince Ondřej Krása. Na běhu však byli soupeři rychlejší a prachatický závodník skončil třináctý, když nechal řadu závodníků za sebou. Do pětky mu však chybělo necelých čtyřicet vteřin. Starší žáky čekaly stejné distance a Prachatičtí zde měli dvojnásobné zastoupení. David Leszkow skončil dvanáctý, Jiří Kahuda sedmnáctý. S dorosteneckou elitou České republiky se pral Jiří Srch Tato kategorie plavala 400 metrů a běžela 3 kilometry. Opět se sešla výborná konkurence a Jiří Srch byl v cíli na dvanáctém místě.

Prachatičtí závodníci se nyní již přeorientují na triatlony, tím prvním bude start Jihočeského poháru 2. května v Prachaticích.