close Prezident mluví s Kladeňáky. info Zdroj: Deník zoom_in „Váš vzkaz může mít podobu psaní, audia či krátkého videa. Zaručuji, že všechny slušné, neanonymní příspěvky prezidentovi předáme,“ dodává Roman Gallo.

Emailová adresa pro vaše dotazy na prezidenta je prezidentmluvi@denik.cz. Kdo chce napsat vzkaz do tradičního dopisu, může jej odeslat na adresu: Deník, U Trezorky 921/2, 158 00, Praha 5 – Jinonice. Na obálku prosím připište Prezident mluví.

Dotazy a podněty čtenářů, které do redakce dorazí do pondělí 4. března, využije Deník.cz i při živé debatě s prezidentem. Petr Pavel totiž uprostřed příštího týdne zavítá na návštěvu středních Čech. V rámci cesty se ve středu večer setká s občany na Kladně při debatě pořádané Deník.cz.

Kdo se budete chtít zúčastnit setkání s prezidentem Pavlem osobně a případně mu položit otázku přímo, sledujte Denik.cz a tištěný Deník v příštích dnech. Už od úterý 27. února bude Deník na internetu i v novinách zveřejňovat informace, jak se na setkání přihlásit a registrovat.

„Prezidenta volí občané. Proto Deník.cz přichází s touto iniciativou, která lidem umožní sdělit hlavě státu, co mají na srdci, případně se s Petrem Pavlem i osobně setkat,“ uzavírá Roman Gallo."