20:23 hodin - Zvýšenou opatrnost doporučují policisté a silničáři řidičům minimálně do 22. hodiny při jízdě na silnici I/3 u Velešína. V délce zhruba 300 metrů je neprůjezdná komunikace od od Holkova až na hranici Dolní Dvořiště. Aktuálně se posypový vůz vrací pro další káklad posypové soli, následně bude komuniakce zprůjezdněna. 

20:06 hodin - Poblíž Bavorova směrem na Prachatice pozor na nehodu kamionu.

Ledovka je hlášena také na silnici I/22 u obce Střelské Hoštice okres Strakonice.

19:29 hodin - Pozor na ledovku. Takové je momentálně další doporučení pro řidiče jedoucí po silnici II/145 u obce Hracholusky. Doporučení průjezdu se zvýšenou opatrností ve zhruba půlkilometrovém úseku platí na příštích 24 hodin.

18:46 hodin - Na Strakonicku řeší dopravní policisté nehodu také na silnici II/141 u obce Hájek, kde kolem 18:30 hodin došlo k nehodě nákladního vozidla. Aktuálně je z důvodu nehody překážka na vozovce, nákladní vůz skončil mimo komunikaci. Průjezd je možný se zvýšenou opatrností, komplikace zde očekávejte zhruba do 20:35 hodin. U nehody nejsou hlášena žádná zranění osob.

18:44 hodin - K další nehodě došlo před půl sedmou večer opět u obce Sedlice na Strakonicku. Na sinici I/20 v úseku nehody počítejte s možný omezením provozu do 19:20 hodin.

Na ledovku upozorňují dopravní informace na silnici II/154 u Kaplice na Českokrumlovsku. Současně se zde doporučuje průjezd se zvýšenou opatrností.

18:41 hodin - Zhruba do 20 hodin počítejte s možným omezením dopravy v Jindřichově Hradci. V nežárecké ulici najel autobus do zídky. Probíhá vyšetřování nehody, která se obešla bez zranění osob.

18:30 hodin - Mimo komunikaci skončilo po havárii deset minut před 18. hodinou na silnici III/12268 vozidlo také u Ktiše. 

17:23 hodin - Zvýšenou opatrnost věnujte jízdě v Kamenném Újezdu na Českobudějovicku, odkud je hlášena ledovka na komunikaci.

17:20 hodin - Zraněním skončila dopravní nehoda osobního vozidla u Mirovic na Písecku. Krátce po 17. hodině havarovalo mimo komunikaci osobní vozidlo na silnici I/19. V úseku zhruba 1,5 kilometru počíátejte s omezením provozu zhruba do 19:05 hodin. Aktuálně jsou na místě policisté, hasiči a záchranáři.

Provoz na silnici I/20 může momentálně omezovat u obce Sedlice na Strakonicku havárie osobního vozidla, které skončilo mimo vozovku. S omezením zde počítejte zhruba do 19. hodiny.

Mimo komunikaci skončil osobní vůz také na silnici III/1219 u obce Čížová na Písecku. Nehoda se obešla bez zranění osob, nicméně komplikovat dopravu může odstranění jejích následků trvat přibližně do 19. hodiny.

17:11 hodin - Dopravní policisté vyšetřují dopravní nehodu u Dolního Dvořiště. Na silnici II/163 došlo ke střetu osobního a nákladního vozidla bez zranění osob. S možným omezením v provozu počítejte zhruba do 17:45 hodin.

Ve stejný čas byla hlášena dopravní nehoda také z Prachatic, kde v ulici Pivovarská narazilo vozidlo do dopravního značení.

16:37 hodin - Po silnici I/4 u Malenic na Strakonicku jeďte hodně opatrně. Ve zhruba půlkilometrovém úseku je hlášena ledovka, silnici navíc blokuje kamion.

Zhruba ještě půl hodiny můžete narazit na komplikace na silnici u Borovan na Českobudějovicku. Krátce před patnáctou hodinou na účelové komuniakci havarovalo osobní vozidlo, které skončilo mimo komunikaci.

Stejný závěr měla jízda osobního vozidla na silnici II/157 u Českého Krumlova. Tady by měla být doprava bez komplikací zhruba v půl páté odpoledne.

Havárii dvou vozidel řeší policisté na Pražské třídě v Českých Budějovicích v křižovatce s ulicí U Čertíka. I tato nehody ba měla být dořešena nejpouději v 17 hodin.

Bouralo se také na Jindřichohradecku. Krátce před šestnáctou hodinou došlo na silni II/410 v obci Dešná ke střetu osobního vozidla a sypače. Nehoda by měla komplikovat provoz maximálně do 16:55 hodin.

Stejně jako všechny předchozí nehody i zatím poslední hlášená se obešla bez zranění osob. K té došlo krátce po 16. hodině na silnici II/157 u Borovan na Českobudějovicku. Podobně jako u první výše zmíněné nehody i tentokrát skončilo osobní vozidlo mimo komunikaci.