Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo v době od 7 hodin do 15:30 hodiny ve středu 13. září na místní komunikaci u domu v Prachaticích. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič, dosud nezjištěného vozidla, který z přesně nezjištěného důvodu narazil do zaparkovaného vozidla Honda. Podezřelý řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Hmotná škoda na vozidle Honda je odhadem 40 000 korun.

Dále policisté pátrají po viníkovi dopravní nehody, ke které došlo v době od 18. hodiny v sobotu 16. září do 9. hodiny v neděli 17. září ve Zdíkově před domem. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič, dosud nezjištěného vozidla, který z přesně nezjištěného důvodu narazil do zaparkovaného vozidla Kia. Podezřelý řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Hmotná škoda na vozidle Kia je odhadem 10 000 korun.

Ke třetí dopravní nehodě došlo v době od 17 hodin úterý 19. září do 13 hodin středy 20. září, v ulici Primátorská v Prachaticích. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič, dosud nezjištěného vozidla, který z přesně nezjištěného důvodu narazil do zaparkovaného vozidla VW Polo. Podezřelý řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Hmotná škoda na vozidle VW Polo je odhadem 20 000 korun.

Dopravní policisté žádají svědky těchto dopravních nehod o informace. Veškeré informace k dopravním nehodám, prosím, oznamte na linku Policie České republiky 158 nebo přímo dopravním policistům na telefonní číslo 974 236 254. Děkujeme.