První z nehod se stala ve Vimperku v sobotu 8. června mezi čtvrt na dvě a půl čtvrtou odpoledne v Tovární ulici před domem čp. 644. „Neznámý řidič přesně nezjištěného vozidla tam narazil do zaparkovaného osobního vozidla Škoda Octavia,“ popsala mluvčí prachatických policistů. Škoda na vozidle Škoda Octavia je předběžně vyčíslena na 20 000 korun.

I druhá nehoda bez viníka je z Vimperka. Stala se v Mírové ulici v z pondělí 17. na úterý 18. června. Majitel osobního Peugeotu tam své auto zaparkoval v pondělí někdy kolem třetí odpoledne. V osm ráno druhý den zjistil, že je jeho peugeot nabouraný. V obou případech viníci nehod nenechali žádnou stopu, která by vedla k jejich nalezení.

Dopravní policisté žádají případné svědky těchto dopravních nehod o informace. „Informace k dopravním nehodám mohou případní svědci sdělit dopravním policistům buď osobně na služebně v ulici Pivovarská 4 v Prachaticích, nebo telefonicky na čísle 974 236 254 či prostřednictvím tísňové linky 158,“ vyzvala Martina Joklová.