První z nehod se podle informací prachatické policejní mluvčí Martiny Joklové odehrála v pátek 3. března před půl jedenáctou na parkovišti ve vimperské Mírové ulici. "Podezřelý je řidič nezjištěného stříbrného vozidla, který při couvání narazil do zaparkovaného auta Renault Laguna," popsala. I když nedošlo ke zranění lidí, škodu na renaultu jeho majitel vyčíslil na minimálně deset tisíc korun.

O den později, v sobotu 4. března, pak nehodu s neznámým viníkem ohlásil majitel škodovky ze Stach. Ta se podle jeho informací stala někdy v čase od 6.40 do 6.50 hodin ráno. "Muž měl auto zaparkované před domem a narazil do něj neznámý řidič," upřesnila k okolnostem Martina Joklová. V tomto případě majitel škodu odhaduje na 20 000 korun.

Dopravní policisté žádají případné svědky těchto dopravních nehod o informace. "Veškeré informace k dopravním nehodám můžete dopravním policistům sdělit buď osobně na služebně v ulici Pivovarská 4 v Prachaticích, nebo telefonicky na čísle 974 236 254 nebo prostřednictvím tísňové linky 158," vyzvala prachatická policejní mluvčí.