Čkyně - V pondělí 22. července v 7.30 hodin, na silnici I. třídy číslo 4, v katastru obce Čkyně, ve směru jízdy Čkyně – Vimperk došlo k jedné z nehod, k níž hledají policisté svědky. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neustanovený řidič dosud nezjištěného vozidla, který se v místě nechoval ohleduplně a ukázněně a při průjezdu pravotočivou zatáčkou narazil pravou stranou vozidla do domu, u kterého poškodil zdivo a střechu. Po dopravní nehodě řidič na místě nezastavil a nehodu následně neoznámil. Hmotná škoda na poškozeném domu je odhadem 30 000 korun.

Prachatice - Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo v pondělí 22. července v době od 8 do 10.20 hodin na místní komunikaci v ulici Zvolenská v Prachaticích. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neustanovený řidič dosud nezjištěného vozidla, který narazil do zpětného zrcátka levých předních dveří zde zaparkovaného osobního vozidla VW Passat. Podezřelý řidič na místě nezastavil a dopravní nehodu neoznámil. Hmotná škoda na vozidle VW Passat je předběžným odhadem 5 000 korun.

Borová Lada - Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo ve čtvrtek 25. července ve 12.45 hodin na silnici II. třídy číslo 167 v katastru obce Borová Lada. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neustanovený řidič dosud nezjištěného vozidla, který při výjezdu z levotočivé zatáčky narazil levou zadní částí vozidla do levého zpětného zrcátka protijedoucího vozidla Škoda Felicia. Podezřelý řidič na místě nezastavil a dopravní nehodu neoznámil. Hmotná škoda na vozidle Škoda je předběžným odhadem 1 000 korun. Řidič vozidla Škoda utrpěl lehké zranění od střepů, které si vyžádalo lékařské ošetření.

Dopravní policisté žádají případné svědky těchto dopravních nehod, aby je kontaktovali na služebně v ulici Pivovarská 4 v Prachaticích, telefonní číslo 974 236 254 nebo prostřednictvím tísňové linky 158.