Z dopravní nehody je důvodně podezřelý řidič nákladního vozidla VOLVO, s připojeným návěsem, který při projíždění pravotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy, a proto dostal smyk a převrátil se s kamionem na levý bok. V protisměru se navíc čelně střetl s projíždějícím osobním Nissanem s cizí poznávací značkou.

Při dopravní nehodě došlo k přesně nezjištěnému zranění řidiče nákladního vozidla, který byl z místa transportován leteckou záchrannou službou do nemocnice. Zranění byli také řidič a jeho spolujezdkyně z osobního vozidla, kteří byli také převezeni rychlou záchrannou službou do nemocnice. Při nehodě vznikla škoda na nákladním autě ve výši zhruba 700 000 korun a na osobním vozidle Nissan přibližně 100 000 korun.

Dopravní nehody v Lenoře a u Houžné zablokovaly na několik hodin dopravu.
Dvě nehody zablokovaly silnici v Lenoře, havarovali i hasiči

K této dopravní nehodě vyjížděli zasahovat, kromě profesionálních hasičů, také hasiči dobrovolní, a to se služebním vozidlem VW Transporter. Řidič tohoto vozidla však řízení nezvládl v Lenoře a po projetí pravotočivé zatáčky. Vyjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím Renaultem.

Žena za volantem Renaultu a její dva spolujezdci byli lehce zranění. Záchranná služba je převezla do nemocnice. Ke zranění hasičů nedošlo.

Při dopravní nehodě vznikla hmotná škoda na vozidle VW Transporter odhadem 50 000 korun, na vozidle Renault zhruba 80 000 korun. Dalších pět tisíc korun je škoda na svodidlech.