Může se stát, že miminka, která jsme do hlasování vybrali, se nenarodila jen v dubnu. Vybírali jsme z fotografií, které byly otištěny v dubnu v Prachatickém deníku v sobotní rubrice Právě jsme se narodili.

Pravidla jsou jednoduchá. Hlasovat můžete jak prostřednictvím kuponu otištěného v Prachatickém deníku, tak i prostřednictvím ankety na internetových stranách www.prachaticky.denik.cz. Pozor ale, kupon v tištěném vydání znamená, že miminku, které jste vybrali dáváte rovnou deset hlasů. V internetovém hlasování je to pouze jeden hlas a hlasovat můžete z jedné IP adresy pouze jedenkrát za hodinu.

Miminko, které dostane od vás, našich čtenářů, nejvíce hlasů v měsíci dubnu, získá poukaz na fotografování do Fotografického ateliéru Petra Čepková v Prachaticích. Hodnota fotografií, které si pak rodiče odnesou domů, je 850 korun.

Hlasování o miminku za duben 2012 začíná v úterý 1. května ve 12 hodin a končí ve čtvrtek 31. května  ve 12 hodin. Ještě ve čtvrtek 31. května večer hlasy sečteme, zkontaktujeme rodiče, jimž předáme dárkový poukaz na fotografování v ateliéru a vítězné miminko představíme v Prachatickém deníku v sobotu 2. června.

Se soutěží budeme i nadále pokračovat a každý měsíc získá vítězné miminko poukázku na fotografování. V lednu příští rok následně vyhlásíme hlasování O miminko Prachatického deníku roku 2012. Do tohoto hlasování automaticky postupují všechna vítězná miminka z jednotlivých měsíců roku 2012. Za letošní rok jich tedy bude devět. O miminku roku následně opět rozhodnete opět vy, naši čtenáři.