Hudební prožitky ve velkém sálu obstará hned 5 výjimečných kapel a jeden speciální host, druhé pódium bude patřit neméně extravagantní elektronice.

Vánoční koncert v Prachaticích je především netradiční vánoční setkání jihočeských kapel, jejichž hlavní dominantou a společným pojítkem je kvalitní živelná rocková a punková muzika. Prachatice opět uslyší to nejlepší, co nabízí nadějná jihočeská scéna a speciální trhák z Prahy – oblíbené ďábelské seskupení Hentai Corporation – zboří celý hotel. No není to skvělé?

Hentai Corporation

Stylově originální a explosivní trash rock’n’rollová formace z Prahy. Přestože vznikla teprve v roce 2005, má na svém kontě již několik významných úspěchů, které by jim mohli jiní závidět. Jmenujme například supporty kapelám Kryštof, UDG, Divokej Bill, legendárním The Switch na festivalech České hrady, Mezi Ploty, Mighty Sounds, BZ FEST, Fest bez hviezd, vítězství v soutěžích Stream Awards 2008, Naděje BEAT radio 2007 a další. Letos byli vybrání serverem Bandzone.cz na koncert do pražského paláce Akropolis mezi šestici nejzajímavějších kapel serveru (z téměř 20 000 registrovaných kapel), kde sklidili ohromný úspěch. Jejich pekelný hudební mix Vás zaručeně osloví. Připravte se na nečekané, jelikož máme co do činění s jednou z nejlepších kapel v oboru.

Info o kapele: http://bandzone.cz/hentaicorp

Kick 69

Kvalitní pop punk, neo punk a nebo neo pop. Říkejte si tomu jak chcete, ale tihle kluci z Českých Budějovic se dostali až do Vídně, kde momentálně postoupili v soutěži kapel až do závěrečného prosincového semifinále. Repertoár kapely tvoří české i anglické songy a o tom jak kvalitní je jejich tvorba svědčí i to, že se jeden z jejich singlů nedávno objevil na komplilačním CD v USA.

Info o kapele: http://www.kick69.cz

Wayfu(c)k

Kapela funguje od roku 2007 a ačkoli je Wayfu(c)k teprve „začínající skupina“, o to může být zajímavější další vývoj této formace. Nové styly a trendy, velmi profesionální zvuk a rocková tvorba, ve které je slyšet znatelné ovlivnění skupinami Red Hot Chilli Peppers nebo Nirvana, vrhají tuto českobudějovickou hvězdu stále výše.

Info o kapele: http://bandzone.cz/wayfuck

Black Velvet Suicide ex The Pilots

Crossover rock aneb kotel napříč rockem. Českobudějovická skupina BLACK VELVET SUICIDE, míchající vlivy hardrocku, rapu a dalších stylů, vznikla v létě 2009 na troskách kapely The Pilots, která ukončila koncem června svoji činnost. Přeživší členové se rozhodli pokračovat dále a přibrali za mikrofon nového frontmana. Po několika měsíční pauze se skupina na začátku října 2009 vrací zpět s novým repertoárem, s ještě bouřlivější energií a začíná znovu hojně koncertovat.

Info o kapele: http://bandzone.cz/thepilots

The Let's Go!

Punk rockové zemětřesení jak jinak než z jižních Čech. Hudba kapely je ovlivněna skupinami jako Ramones, Sex Pistols, Vzor 60, Zóna A, SPS, nebo Malomocnost Prázdnoty. Kapela odehrála první koncert v květnu 2009 a od té doby pravidelně koncertuje po okolních akcích. Přijďte si poslechnout nadějné nováčky a dostat se s nimi do toho správného punkového varu.

Info o kapele: http://bandzone.cz/theletsgo


Hotel Park, ve kterém se uskuteční Vánoční koncert, je situován v klidné zóně na okrajové části města Prachatice, která rozhodně klidná onen sobotní večer nebude. V hlavním velkém koncertním sále se představí výše uvedené kapely, tím ovšem náš program zdaleka nekončí. Druhý sál nabídne alternativu v podobě elektroniky – techno punk, kde vystoupí hned čtyři djs Rostock, Tzésar, Ozzy a Male. Program druhého sálu začíná kolem 22 hodiny a pokračuje i jako afterparty po koncertech. Na koncertu nebude chybět dostatek piva a běžného alkoholu, který máte rádi, specialitou bude tetovací salón, ve kterém se můžete zkrášlit přímo na místě a prodejní stánek s CD nosiči vystupujících kapel. Více info o akci naleznete na webových stránkách www.vanocnikoncert.unas.cz

Plakát

V sobotu 12.12.2009 se od 20.00 hodin uskuteční velmi živý Vánoční koncert v prachatickém hotelu Park.

12.12.2009 Vánoční koncert Prachatice
Start: 20:00, vstup 150 Kč
Rock, punk, crossover, trash rock’n’roll
Kapely: Hentai Corporation, Kick 69, Black Velvet Suicide, Wayfu(c)k, The Let’s Go! a host
Djs: Rostock, Tzésar, Ozzy, Male
Web: www.vanocnikoncert.unas.cz

Party promotion Pardubice