Miroslav Fuchs, Kamil Štěpán, Miroslav Gros, Lucie Kuttenbergová a Kristýna Kraliková pod režijní taktovkou Jaromíra Hrušky nastudovali inscenaci Hotel Blackout. Herci upoutali skvělým vystoupením na moderní téma internetu, sociálních sítí a všeho in, co k jedenadvacátému století patří.

Pět lidí s rozdílnými povahami dostalo pozvánku na pobyt v hotelu, kde pro ně nečekaně vypadl elektrický proud a oni zůstali bez spojení se světem. Každý z diváků viděl v hercích část sebe a možná i přemýšlel o tom, jak by se zachoval právě on sám. Výborná práce herců s vtipnými glosami nenechal jediného diváka bez úsměvu. Mnozí si slzy od smíchu otírali ještě dlouhou dobu po představení.

Prachatické publikum herce Šumavského ochotnického spolku odměnilo dlouhým potleskem ve stoje. ŠOSáci mohou po premiéře říct, že tenhle kousek se jim povedl. A my dodáváme, tak přesně takových více.

P.S.: Míro, Kamile, Miro, Lucie, Kristýno a pane režisére Jaromíre, premiéru Hotelu Blackout jsem si nenechala ujít, stejně jako Vaše předchozí představení, a musím říct: POBAVILI JSTE MĚ! Bylo to skvělé a přesně pasující do dnešní doby, kdy člověk bez mobilu a sociální sítě už ani neví, jak si v hospodě u dobrého pivka pořádně pokecat. Vystihli jste dobu naprosto dokonale a každý z nás by Vás měl vidět a chytit se za nos. Děkuji za dvě hodiny bez přestávky s ústy od ucha k uchu. Jste skvělí…

Pro ty, co premiéru nestihli, dodávám: To musíte vidět! Další představení bude ve středu 12. července na Arkádách Staré radnice v Prachaticích.