Vše vypuklo již zhruba v deset hodin dopoledne. Mezi atrakcemi nechyběla například lanová dráha, kterou zde připravili hasiči. I když byla bezpečná, troufli si na ni jen ti odvážnější. Dále si děti při střelbě míčkem na terč vyzkoušely, jakou mají mušku. Připraveny byly také různé překážkové dráhy, domeček a dokonce závod ve slalomu pro malé lyžaře.

„Mezi těmi nejmenšími se z vítězství v závodu radovala Kačenka Čížková,“ sdělila Tereza Hudečková z Lyžařské školy Zadov. Další kategorie, které závodily, byly dívky a chlapci ve věku od čtyř do deseti let. Mezi děvčaty skončila na prvním místě Gabriela Zikánová, před druhou Julií Padrželovou a třetí Adélkou Krejdlovou.

U chlapců se z vítězství radoval Standa Hájek. Na druhém místě byl Jan Jeřábek a třetí skončil Ondra Šimůnek. Pro všechny i pro ty, kteří neskončili mezi prvními, byla připravena sladká odměna a také něco na zahřátí. Celkem se zúčastnily asi tři desítky dětí. „Celý den nebyl jen o hrách, ale naši instruktoři se také snažili učit děti lépe ovládat své lyže,“ doplnila na závěr Tereza Hudečková.