Milovníci kvalitní hudby se mohou těšit na místní skupinu Black Spirit Rose. Pětičlenný projekt sám označuje svůj styl za rock–progressive. Pod vedením zpěváka Radka Štěpánka si kapela dokázala na svých originálních vystoupeních již získat řadu fanoušků. Výrazný zpěv efektně doplňuje baskytara Jana Loquenze a kytara Marka Štěpánka.
Netradiční muzikantský prvek dále představuje saxofon Jiřího Schneedörflera a v neposlední řadě energický styl hraní bubeníka Michala Pilouška. O oblíbenosti skupiny svědčí i fakt, že pro své fanoušky nedávno členové připravili nové webové stránky, ale také zcela nové promo fotografie.
Právě ty, ale i nový web se těší jejich velkému zájmu. Jako druhá skupina večera vystoupí českobudějovický rock–crossoverový projekt Happy Střepy.
Netradiční styl, ale také složení skupiny skládající se mimo jiné hned ze dvou zpěvaček, jsou zárukou nezapomenutelného vystoupení. Kapela vznikla teprve v lednu minulého roku, tehdy ještě jako bezejmenná.
Po nahrávání prvního dema, se skupina rozhodla pokračovat již pod tímto názvem. I přes malé stáří kapely, se ale stává stále oblíbenější.

AKCE SE Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ NEKONALA