DNES (20. listopadu)

Prachatice

Rožmberský sál MěÚ
Univerzita 3. věku: Vývoj ve 20. století v Bavorském lese, Peter Gernot, od 9 do 11:30 hodin.
Gymnázium
Cloudové systémy, přednáška Filipa Jelínka, od 9 do 13 hodin.

Čkyně

Zasedací místnost OÚ
Co vše souvisí s naším zdravím, beseda, skutečné příčiny nemocí, vyváženost stravy a vliv na lidský organismus, vliv psychiky a následné ovlivnění zdraví člověka, práce s podvědomím a následné odbourání psychických bloků, od 16 hodin.

ZÍTRA (21. listopadu)

Prachatice

Domov seniorů Mistra Křišťana
Hudební podzim s knihovnou XI., Notování(si) s operou, vystoupení sólistů opery Jihočeského divadla v Českých Budějovicích, od 15 do 16 hodin.
Galerie Dolní brána
Dialog Ve3ch, výstava 3 umělců ze Strakonicka, které spojuje láska a obdiv k Jižním Čechám, Valentin Horba, Josef Duspiva a Miloslav Brůha, vernisáž, od 17 hodin, výstava trvá do 26. ledna.
Kino Národka
Bajkeři, od 19.30 hodin.

Vimperk

Kino Šumava
Vážený občan, od 20 hodin.
Nádraží ČD
Legiovlak, prezentace replik legionářských železničních vozů z let 1918 – 1920, ukázky výzbroje a výstroje československých legionářů, otevřen depozitář SPŽS, od 8 do 16 hodin, stup zdarma.

Volary

Městská knihovna
Co vše souvisí s naším zdravím, beseda s Radmilou Koňarikovou na téma skutečné příčiny nemocí, vyváženost stravy a vliv na lidský organismus, vliv psychiky a následné ovlivnění zdraví člověka, práce s podvědomím a následné odbourání psychických bloků, od 17 hodin.

Lenora

Sokolovna
Šumavské vánoční klábosení, tvorba adventní a vánoční dekorace, adventních věnců, svícnů na vánoční stůl a dekorací na dveře, od 17 hodin, připravuje IS Stožec, cena programu 50 Kč.

Rozsáhlý přehled nejen kulturních akcí najdete v Tipech deníku na http://prachaticky.denik.cz/tipy/.