Začátek programu je od 10:00 hod, následuje krátká mše v zámku Skalice a slavnostní zahájení Jízdy za účasti trubačů. Nebude chybět slavnostní vyhlášení vítězů ani samotný soud viz program na www.zamekskalice.cz.

Setkání je určeno nejen pro jezdce a milovníky koní, ale i rodiny s dětmi a širokou veřejnost; vstupné je pro návštěvníky zdarma. V rámci celé této akce se zájemci mohou zúčastnit Hubertovy jízdy s vlastním koněm, rybařit a porovnat svůj um na zámeckém rybníku, shlédnout zajímavý celodenní program (např. skok mohutnosti, ukázky jízd z dětského kroužku, apod.), prohlédnout si „České ZOO“ (původní česká plemena) nebo navštívit výstavku věnovanou Karlu Klostermannovi. Mimo jiné budou mít možnost prohlédnout si nově vybudované stáje se zázemím, krytou jízdárnu a využít širokou nabídku občerstvení.

Cílem pořádání této akce je navázání na rodinnou historii. „Chceme v době končící lovecké sezóny využít našich možností „Jízdárny Zámek Skalice“ vytvořit tradici „Hubertovy jízdy“ a seznámit zájemce s možnostmi Jízdárny, zámeckých apartmánů a především pak strávit příjemný podzimní den v krásné přírodě a příjemné atmosféře.“

Společnost Holoubek & pravnuci s.r.o. působí na českém trhu od roku 1999 a sídlí v areálu Jízdárny Zámek Skalice. Svým prostřednictvím zde provozuje výuku jízdy na koni pro začátečníky i pokročilé, vyjížďky na koních i v kočáře, ustájení, výcvik koní, rybolov na zámeckém rybníčku či pronájem salónků v samotném přízemí zámku Skalice (vhodné pro školení, rauty, jednání, výstavy i koncerty). V roce 2006 vybudovala dva komfortní zámecké apartmány.
Mezi další činnosti společnosti patří specializovaný velkoobchod s jedlými houbami, výroba/zpracování pokrmů z jedlých hub a lesních plodů. Ze svého centrálního skladu v Praze v Lipencích distribuuje své produkty po celé ČR.

Program:

10:00 Příjezd jezdců a prezentace (areál dvora)

10:30 Mše, trubači - Hornové trio ZUŠ Vimperk (zámecká kaple)

11:15 Občerstvení (areál dvora)

12:00 Slavnostní zahájení Hubertovy jízdy s trubači (před zámkem)

12:30 Zahájení dětských rybářských závodů (do 18 let, před zámkem)

14:00 Předpokládaný příjezd jezdců a hon na lišku (na louce před dvorem)

14:30 Slavnostní ukončení a vyhlášení krále honu (před zámkem)

14:30 Občerstvení (areál dvora)

15:30 Ukázka dětí z našich jezdeckých kroužků (na louce před dvorem)

15:45 Ukončení rybářských závodů (před rybníkem)

16:00 Skok mohutnosti (na louce před dvorem)

17:00 Vyhlášení vítězů ve skoku mohutnosti a rybářských závodů
19:30 Večerní soud s jezdci a hříšníky

MAPA AREÁLU A PODROBNÉ PODMÍNKY JEDNOTLIVÝCH SOUTĚŽÍ BUDOU NA NÁSTĚNCE V AREÁLU DVORA.

BLIŽŠÍ INFORMACE A PŘEDBĚŽNÉ PŘIHLÁŠKY: M. MÍČKOVÁ +420 777 157 600

Holoubek & pravnuci s.r.o