V sobotu ráno se členové studia z kategorie Děti sjeli do budějovického Domu dětí a mládeže, kde se celý víkend pilně připravovali na novou soutěžní sezonu. V sobotu dopoledne jsme cvičili v tanečních sálech, kde nám byly k dispozici obrovská zrcadla. Odpoledne jsme se vydali na vycházku do vesnice za Budějovicemi, kde se trénovalo venku na fotbalovém hřišti. Síly děti doplnily na večeři ve vidovské hospůdce ,,Na Návsi“. Po náročném dni, ale nikoho, až na vedoucí, síly neopouštěly. A tak se začala připravovat sobotní párty, na které jsme se rozhodli oslavit narozeniny všech přítomných. Diskotéka, smích, hry a dárky způsobily, že se bujará oslava drobátko protáhla.

V neděli ráno jsme ale nelenili a po vydatné snídani se opět tvrdě trénovalo. Ovšem vrcholem celého našeho úsilí musela být návštěva MC Donalda, bez které by to nebylo ono. Hračky ve stylu Star wars, potěšily nejvíce vedoucí. Po návratu jsme se dali do poslední etapy tréninků. Děti během dvou dnů udělaly obrovský kus práce, užily si spoustu legrace a poznaly celý příběh svého studia.

V sobotu 14. listopadu se do Budějovic na soustředění vydají ještě tanečnice a tanečníci kategorie Junior a Dospělí. Týden potom, tedy 21. listopadu se uskuteční historicky první interní soutěž tanečníků nazvaná ,,O Pohár 4EVERU“.

Kamila Kačírková, TS 4EVER