Humpolec - HC Vimperk 9:4

Utkání bylo od začátku poměrně vyrovnané a tak nejvíce vzruchu před brankami bylo většinou při přesilových hrách. Do vedení se v 18. minutě dostali domácí, když se jim podařilo využít závaru před brankou Podskalského. Poté obdržel desetiminutový trest za nesportovní chování Voldřich.

Druhá třetina začala zcela v režii hostí a domácí se bránili pouze za cenu faulů, což se jim hrubě nevyplatilo, jelikož hosté tři nabídnuté přesilové hry proměnili a to z holí Vinše, Langa a Vávry, takže v polovině utkání byl stav 1:3. Domácí se ale z této sprchy poměrně rychle vzpamatovali a v rozmezí dvou minut získali opět vedení na svoji stranu. Tři rychle obdržené branky Vimperské zcela vykolejily a do konce třetiny dohrávali ve velké křeči.

Bohužel ani nástup do posledního dějství se příliš nevyvedl a ihned po odehrání půl minuty domácí zvýšili své vedení na 5:3. Rozhodující úder přišel po faulu Horejše, když následující trestné střílení proměnil Lazorišák – 6:3. Tato obdržená branka vyhnala Podskalského na střídačku a po delší době se v brance Vimprerských objevil M. Grulich. V polovině třetiny ještě vykřesal jiskřičku naděje Boby Janda, když tvrdou střelou z voleje využil přesilovou hru – 6:4. Ale závěr utkání opět patřil domácím, kteří v závěrečné pětiminutovce navýšili skóre až na 9:4.

Sestava Vimperka: Podskalský (43. min Grulich) – Voldřich, Předota J., Gabauer, Horejš, Předota O., Ženíšek, Vávra, Sitter R., Vinš, Pešl, Lang, Slabý, Janda, Hail, Plouhar.