Po několika hubených sezonách se mohou těšit na play off i ve Vimperku. A z jaké pozice do vyřazovacích bojů vimperští hokejisté půjdou, to ukáže nedělní zápas v Jindřichově Hradci. Na domácím ledě Vimperk tohoto soupeře porazil 6:4 a všechny tři body chce i tentokrát.

Vimperští ztrácejí dva body na Radomyšl a Český Krumlov. Situace je v tabulce tak zamotaná, že výsledky jsou pro všechny až příliš důležité.

Ilustrační foto
Horalové odstartují jarní část první ligy

Krumlov totiž jede do Milevska, které má stejně jako Vimperk 43 bodů. Radomyšl sice hraje doma, ale čeká ji béčko Tábora, které potřebuje k jistotě play off všechny tři body. A soupeř Vimperka z Jindřichova Hradce je na tom úplně stejně, jelikož má stejně jako Tábor 35 bodů. Navíc Tábor i Hradec musejí počítat s tím, že desátá Soběslav (34) doma porazí poslední béčko Pelhřimova, které ještě nemá ani bod. A aby to nebylo tak jednoduché, tak společně s Vimperkem a Milevskem má 43 bodů i Veselí nad Lužnicí, které doma přivítá Humpolec, který již má na první čtyřku pětibodovou ztrátu.

Všechno je tedy až do poslední chvíle nádherně zamotané a čeká nás pořádné drama. Vimperk hraje až zítra, takže již bude znát všechny důležité výsledky. Otázkou zůstává, zda je to výhoda, nebo to hráčům sváže ruce a nohy.

Ve čtvrtek 1. března se deset minut po jedenácté hodině dopoledne v prachatické porodnici narodil Martin Krátký. Druhý syn manželů Lenky a Luboše Krátkých vážil 4040 gramů. Doma, ve Lhenicích, se na malého brášku těší tříletý Vítek.
Narodila jsme se