J. Hradec – Vimperk 2:1 SN (0:0, 1:1, 0:0 – 1:0)

Domácí ještě urputně bojovali o účast v první osmičce. Ve vyrovnaném duelu se dlouho diváci žádné branky nedočkali, až ve druhé třetině dostal Vimperské do vedení Binder. Domácím se však ještě před koncem druhého dějství podařilo vyrovnat. I ve třetí třetině gólmani kralovali a nepustili za svá záda žádnou střelu, a tak se prodlužovalo. Utkání se dostalo až do nájezdů a v nich získali důležitý bod domácí, kteří tak proklouzli do play off.

Fakta z utkání:

Góly a nahrávky: 37. R. Procházka (Lazorišák, Ondřej), rozh. nájezd R. Procházka – 27. Binder (Paule). Vyloučení: 6:8. Využití: 0:0. Diváků: 585.
Sestava HC Vimperk: Podskalský – R. Sitter, Chaloupka, Janásek, Kačmár, Vítovec – Binder, J. Hanzal, Paule, Jan Bárta, R. Suchánek ml., J. Sitter, Jiří Lang, Fleischman, P. Novotný.