Poprvé pod taktovkou nového trenéra Petra Rosola přivezl Motor nesmírně důležité dva body. Nebyl to sice nějaký divácký šlágr, ale hosté nejsou v situaci, aby mohli hrát hokej na krásu. V první třetině byli aktivnější Severočeši, ale do gólové šance se nedostali a ty ostatní pochytal pozorný Kůdela.

Hosté měli možmost otevřít skóre v polovině zápasu, kdy na Kostúra v brance Kadaně uháněl navrátilec do sestavy kladneksý Eberle, ale mezírku ve výstroji domácího gólmana nenašel. Podobně dopadl i o chvilku později na druhé straně Chrpa, kterého vychytal pro změnu kůdela.

Třetí dějství nabídlo také především úpornou bitvu, a tak se šlo za bezbrankového stavu do prodloužení. Ani nastavená pětiminutovka však vývoj duelu nezměnila, takže o bodu navíc musely rozhodnout samostatné nájezdy.

Hned jako první úspěl hostující matador Václav Skuhravý, což se ukázalo jako klíčový moment rozstřelu. Nikdo jiný už totiž skóroval nedokázal. Na Kůdelu nevyzrál Charousek, českobudějovický Ferebauer svým blafákem netrefil branku, ale neporměnil ani kadaňský Chrpa. V závěrečné sérii sice nedal kapitán Motoru Kotalík, ale Kůdela byl lepší než Jíra, tajkže druhý bod putoval na český jih.

Branka: rozhodující nájezd Skuhravý. Rozhodčí: Petružálek – Beneš, Krátký. Vyloučení: 2:3, navíc host. Skuhravý 10 min. Bez využití. Diváci: 320. Střely na branku: 34:25.

Motor: Kůdela – Kasík, Kříž, Bohunický, Chmelíř, Prokop, Moravec, Pavlíček, Kotaška – Kotalík, Šperger, Ferebauer – Eberle, Šachl, Ondřej – Vaniš, Skuhravý, Bárta - Přibyl, Rob, Kňazev. Trenéři Rosol a Bělohlav