Páteční utkání sebralo Vimperským hodně fyzických sil, a tak se velmi ochotně přizpůsobili pomalejší hře domácích Božetic a též k tomu přidali i značné množství nepřesností jak v rozehrávce, tak i v zakončení. Přesto první třetina vyzněla výsledkově lépe pro hosty, když v 11.minutě proměnil sólový nájezd Paule. Za zmínku ještě stojí nastřelená tyčka Slabým.

Druhá část se odehrávala zcela jednoznačně v režii domácích, kteří nejprve ve 31. minutě vyrovnali z hole Novotného a o tři minuty později zůstal před brankou nepokrytý Nevolný a překonal Podskalského v brance hostí, tím dostal domácí do vedení 2:1.

Do třetí části nasadili Vimperští trenéři pouze dvě pětky, čímž chtěli zvýšit tempo hry a tím se pokusit o zvrat v utkání.  Hned v úvodu třetiny ve 43. minutě při přesilové hře pěti proti třem dostal přihrávku mezi kruhy J. Předota a švihem uklidil puk do branky domácích, asistoval Voldřich. V závěru utkání se tempo stupňovalo, horko bylo před oběma brankami, domácí nastřelili dokonce tyč a Pešl mohl dokonat zvrat, ale nepřehodil ležícího gólmana domácích, a tak přišly na řadu samostatné nájezdy.

Za hosty tentokráte nedali branku spolehliví exekutoři této dovednostní disciplíny Slabý s Voldřichem a též se nezadařilo kanonýrovi Jandovi. V týmu domácích byl nakonec jediným úspěšným střelcem Novotný, jehož branka zajistila Božetickým dva body za toto utkání.

Sestava Vimperka: Podskalský (Pixa) – Voldřich, J. Předota, Horejš, O. Předota, Vávra R. Sitter – Vinš, Lang, Pešl, Slabý, Janda, Gabauer, Hail, Paule, Coufal.

Karel Novotný