HC Vimperk – Lužnice „A“ 3. třídy 7:12. Bubík 5, Havel a Narovec 1+0, O. Gabauer a V. Gabauer 0+1. HC Vimperk – Lužnice „A“ 3. třídy 19:4. Hrůša 4+4, Slanina 4+0, Havlíček 3+1, Janda 3+0, Kovář 2+1, Böhm 1+2, Kašpar a Vintr 1+1. V minihokeji 3. tříd narazili Myšáci na velice zdatného soupeře, První tým marně dotahoval náskok, který si soupeř vytvořil v první třetině, a i přes velkou snahu a pět gólových příspěvků střelecky dobře disponovaného Jirky Bubíka, odešli z domácího ledu poraženi.
Druhý tým sice vyhrál vyšším rozdílem, ale skóre vůbec nevyjadřuje poměr sil na ledě, soupeř dobře bruslil a dlouho odolával, ale tři vyrovnané formace Vimperských a jejich velice dobrá hra a pohyb zlomila v poslední části odpor soupeře a nakonec i pomohla navršit skóre. Střelecky se prosadili téměř všichni aktéři, vynikal Petr Hrůša, který stejně jako Honza Slanina zaznamenal 4 góly do sítě soupeře, ale byl velice aktivní a připravoval šance i svým spoluhráčům v útoku.

HC Vimperk – Lužnice „A“ 4. třídy 5:19 (1:7, 3:4, 1:8). Slanina 2 (1xTS), Vintr, Narovec, Janda (TS). V utkání 4. tříd věděli Myšáci, že je nečeká nic lehkého. Soupeř okupuje zaslouženě první příčku v tabulce a první zápas na ledě soupeře ukázal jeho sílu.
Bohužel, utkání začalo, jako už několikrát předtím, nekoncentrovaností Vimperka a lacinými dvěma brankami soupeře. Teprve potom se Myšáci trochu vzpamatovali a začali hrát. Výsledkem byl gól Lukáše Vintra, který přesně zakončil z přihrávky Davida Kašpara. Stav vypadal lichotivě, ale Lužnice rozjela svoji kvalitní hru a výsledkem byl šestigólový rozdíl po první třetině.
Druhá část byla ze strany Vimperských nejvydařenější a dokázali zaznamenat i tři góly, což je proti tak kvalitnímu soupeři rozhodně úspěch. Trefili se dvakrát Honza Slanina a také Jonáš Narovec, který se sám dokázal protáhnout až před brankáře soupeře.
Třetí část už zase tak kvalitní nebyla, soupeř dobře bruslil, předčil Myšáky i v pohybu bez puku i kombinací a výsledkem byl celkový největší letošní „nášup“ 5 ku 19, když branku soupeře dokázal z vimperských zatížit už jen „Boby“ Janda mladší. Naštěstí pro vimperský hokej se totéž podařilo večer na ledě stejného soupeře i jeho otci a i proto se v pátek můžeme těšit na pravé vyvrcholení hokejové sezony na Šumavě.

Myšáci pak ke svému poslednímu mistrovskému utkání zajedou v neděli na soběslavský led.

Roman Böhm