HC Český Krumlov – HC Vimperk 3. třídy 7:8. Havel 3, Narovec 2, O. Gabauer, Vozobule, Hradil. HC Český Krumlov – HC Vimperk 3. třídy 1:14. Kašpar a Janda 4, Slanina 3+3, Hrůša 2, Kovář 1+2, Böhm 0+2. V minihokeji 3. tříd narazili Myšáci v jednom případě na více než houževnatého soupeře, zpočátku se nemohli dostat do tempa, pomalu bruslili a po dvou třetinách prohrávali o dva góly. Teprve v závěru se dokázali vypnout k dobrému výkonu a dokázali utkání zcela otočit. Hattrickem se blýskl Havel.

Také ve druhém utkání dokázali domácí vzdorovat, dobře bránili a vynikající byl domácí brankář, který dlouho odolával náporu Myšáků. Ti se začali prosazovat více ve 2. třetině a nakonec dosáhli opět vysokého vítězství, když tradiční střelec Slanina dokázal góly svým spoluhráčům i připravovat a objevili se dva čtyřgóloví zakončovatelé – Janda a Kašpar.

HC Český Krumlov – HC Vimperk 4. třídy 4:7 (2:3, 2:2, 0:2). V utkání čtvrtých tříd na sebe narazily velice vyrovnané týmy, což se Vimperským, utkávající se převážně se staršími hráči, moc nestává, takže se hrál zajímavý hokej s dramatickým průběhem. Skóre otevřel tradičně Slanina samostatným průnikem až před brankáře Medvědů, ale domácí dokázali srovnat nejen hru, ale i skóre a pouze důraz Narovce před domácí brankou umožnil ukončit první třetinu s jednobrankovým náskokem pro Myšáky. Obraz vyrovnané hry se neměnil ani ve druhé třetině, Myšáci se prosazovali hlavně důrazem v brankovišti, ale jednobrankový rozdíl zůstal i po druhé části. Ve třetí třetině začali hosté domácí přehrávat herně, dokázali v obranné hře eliminovat rychlé brejky domácího prvního útoku a zhruba v polovině třetiny vsítil důležitou branku Honza Slanina, to vimperské uklidnilo a dokázali utkání dotáhnout až do vítězného konce, když v závěru ještě přidali jeden gól.

Utkání bylo ze strany obou týmů velice povedené, domácí spoléhali spíše na individuality v útoku a vynikajícího brankáře, Vimperk se prosadil soustředěnou hrou, dobrou obranou a důsledností v zakončování akcí. Rozhodně výkon Myšáků potěšil a zaslouženě si připsali další výhru i v soutěži 4. tříd.

Roman Böhm