Pro tuto kategorii hokejistů šlo o velkou premiéru, protože nejprve odehráli svá dvě utkání v minihokeji 3. tříd se třemi hráči v poli na každé straně, aby pak nastoupili v soutěži 4. tříd na celém hřišti.

Vimperští se zhostili této náročné porce nadmíru úspěšně a nakonec uhráli přijatelný výsledek 4:8, když byli zakřiknutí zejména v první třetině a bylo patrné, že si kluci musí na odlišný způsob vedení zápasu zvyknout. Třetí třetina již vyzněla pro domácí a celkový výkon je příslibem, že nebudou hrát v soutěži, kde se budou utkávat se zkušenějšími soupeři, nedůstojnou roli a nasbírají cenné zkušenosti pro následující sezony.

Naopak, ve své kategorii v minihokeji Vimperk dominoval, když ve dvou zápasech nedovolil soupeři ani jednou skórovat. Jistě přijdou zápasy i se zdatnějšími soupeři, ale Vimperáci se pokusí setrvat na vítězné vlně z loňské sezony, kde v soutěži 2. tříd vyhráli krajskou soutěž.

HC Vimperk – HC Tábor (4. třídy) 4:8. Narovec, Slanina, Bubík a Hrůša.
HC Vimperk – HC Tábor (minihokeje) – 20:0 (Slanina 6, Kašpar 4, Böhm 3, Havlíček, Janda a Vintr 2, Hrůša) a 9:0 (Narovec 3, Bubík a Hradil 2, Vozobule, O. Gabauer).

Roman Böhm