HLUBOKÁ – TÁBOR B 4:5 po náj. (1:0, 1:3, 2:1) – Za hustého sněžení domácí vydolovali bod dvě vteřiny před koncem, v nájezdech rozhodl až v sedmé sérii hostující Stoklásek.
Branky: 17. Miler (Adam), 37. Daněk (Miler), 52. Bělohlav (Fuka), 60. Švec (Fuka) – 29. Stoklásek, 31. Stoklásek (Hraňo), 40. Hraňo, 45. Trieb (Kolář), rozh. náj. Stoklásek, vyl. 6:10 (navíc dom. Mrázek 5 plus OK), využ. 1:1, v osl. 0:1, 70 diváků, rozhodčí Zimmel – Čáp, Farkač.

VIMPERK – V. RADOUŇ 11:0 (5:0, 2:0, 4:0) – Po sobotní dohrávce přijeli hosté s minimem hráčů, a když se jim další vyfaulovali vyfaulovali, nic nestálo v cestě výraznému vítězství.
Branky: 5. Voldřich, 8. Kou〜ba (Ondrejec, Voldřich), 15. Pošmourný (Coufal, Pešl), 18. Pošmourný (Slabý, Pešl), 20. Slabý (Horejš), 26. Gabauer (Pošmourný), 28. Slabý (Janda, Vinš), 41. Lang (Pešl), 46. Předota (Horejš), 49. Janda (Horejš), 51. Janda (Slabý), vyl. 8:12, 300 diváků, rozhodčí Mandris – Sýkora, Diviš.

STRAKONICE – SOBĚSLAV 2:5 (1:3, 1:0, 0:2) – V rušném utkání domácím utekl začátek, během necelých tří minut dostali tři góly a ve zbývajícím čase už manko nedohnali. Sice ve druhé třetině dotáhli na rozdíl jednoho, ale v poslední třetině hosté dalšíma dvěma góly rozhodli definitivně.
Branky: 13. Šulčík (Pitel), 28. Binder – 9. Žákovský (Smrž), 10. Holický (Máca), 11. Hák (Ištvánik, Schejbal), 47. Schejbal (Hák), 58. Bruner, vyl. 8:12, Kozma, M. Procházka 10, Kloud 5+OK – Bruner 10 min., Smrž 5+OK, přes. 0:2, 350 diváků, rozhodčí Urban – Zvoníček, Mitáš.

VESELÍ – Č. KRUMLOV 3:4 po náj. (0:2, 1:1, 2:0 – 0:0) – Zápas měl kvalitu i patřičnou rychlost a spád, také po kombinační stránce splňoval parametry nejvyšší krajské soutěže. Šance měli hráči obou týmů, více štěstí měli v samostatných nájezdech hosté.
Branky: 29. Chlaň (Drs), 44. Bůžek (Chlaň), 48. Sekera (Vegner) – 13. Štěpán (R. Uhlíř), 19. R. Uhlíř (Štěpán), 38. R. Uhlíř (Štěpán), rozh. nájezd Z. Uhlíř, vyl. 11:16, Mikeska 10 – Lukeš 10 min. přes. 3:1, 150 diváků.

HUMPOLEC – DAVID SERVIS ČB 0:1 po náj. (0:0, 0:0, 0:0 – 0:0) – V normálním čase skončil zápas fotbalovou bezbrankovou remízou, takže o vítězství hostů rozhodovaly až samostatné nájezdy. V těch druhý bod pro David servis zařídil svou trefou Bláha.
Branka: rozh. nájezd Bláha.

RADOMYŠL – BOŽETICE 6:1 (1:1, 2:0, 3:0) – Domácí měli po většinu času zápas ve své moci a vyhráli zcela po zásluze.
Branky: Burkoň 2, T. Růžička, Jungbauer, Maroušek, Bican – Záhora, 100 diváků