Po dvou kolech již zůstává bez ztráty bodu jediný celek, a to Wanner Prachatice. Ten po výhře nad favorizovaným Vykovem Vimperk nyní porazil i Bavožer, i když v úvodu utkání prohrával. Střelecky se tentokrát prosadil Vykov, když klopýtnutí v prvním utkání nahradil dvanácti brankami do sítě Horní Vltavice. Hodně nervozní utkání se hrálo mezi Čkyní a Kačery. Skončilo nerozhodně, ale dva hráči hostů obdrželi individuální tresty zastavení činnosti, v jednom případě až do konce sezony. Výsledky zastím naznačují, že by soutěž měla být vyrovnaná.

Výsledky 2. kola: Bavožer – Wanner Prachatice 3:5 (2:4, 1:1). Kalný 2, Novák – Haupt 2, Dostál, M. Krump a Dojčar. HC Čkyně – Kačeři 3:3 (2:1, 1:2). Kavlík, Kašpar a Tesař – Dostál, Karvan a Dudka. Hráč Kačerů Jan Kačmár má zastavenu činnost na jedno soutěžní utkání. Hráč Kačerů Antonín Dostál má zastavenu činnost do konce sezony 2007/2008. Horní Vltavice – Vykov Vimperk 4:12 (1:5, 3:7). Kouřim, Maník, Fulín a Szabo – J. Pulkráb 5, T. Pulkráb 4, Červený, Nový a Klement.

Nyní o víkendu se hraje třetí kolo Šumavské ligy ledního hokeje. V sobotu od 17.30 hodin nastoupí poslední Kačeři proti celku Horní Vltavice a hned poté od 19.15 hodin nastoupí Wanner Prachatice proti HC Čkyně. Třetí zápas se hraje až v neděli a od 16.15 hodin se střetne Vykov Vimperk s Bavožerem.