V zahajovacím utkání turnaje podlehl Vimperk domácím 0:3, když se o všechny góly vítězů postarala nejlepší pětka soupeře Bednařík, R. Ťoupal, Karel Poborský, Kolda a Kubíček. Až v dalším utkání s HC Plzeň Vimperští protrhli střeleckou smůlu a vyhráli 3:1. Do posledního utkání s Letci Letňany tak nastupovali s tím, že by mohli proti silnému soupeři uhrát bod a tím by se posunuli na druhé místo. Jenže nezachytili úvod utkání a již v 8. minutě prohrávali 0:4. Naděje svitla ještě ve druhé části po snížení na 2:4. Jenže pátá branka soupeře snažení Vimperských ukončila a ti nakonec soupeři podlehli 2:8. Pět gólů do sítě M. Grulicha, který musel zaskočit za starší kolegy, dal ještě nedavno ligový Zelenka podporovaný naganským olympionikem Fr. Kučerou. Obranná hra Vimperských v tomto utkání moc nefungovala.

Pořadí: 1. České Budějovice (– Letňany 7:7, – Vimperk 3:0 /góly: Bednařík 2, Kubíček/, – Plzeň 3:2), 2. Letci Letňany (– Vimperk 8:2 /Zelenka 5, Duchan, Weissmann a Kosejk – Valenta a Kurz/, – Plzeň 2:3), 3. Old Boys HC Vimperk (– Plzeň 3:1 /Kurz 2, Krist – P. Setikovský/, 4. Plzeň.

Sestava Vimperka: M. Grulich – Valenta, Kotál, Šára, Grgurič, Němec, Klement – Hlubuček, Pulkráb, M. Staněk, Drabeš, Kurz, Krejsa, Hřeben, Pešl, Krist. Trenéři Milan Kupka a Miroslav Dimov.

Dalším turnajem, který vimperští Old Boys absolvují, bude 27. února klání v Soběslavi.

Václav Linhart