Turnaj se odehrál ve středisku Auronzo di Cadore nedaleko známé Cortiny d' Ampezzo.

Vimperští vyhráli bez problémů svou skupinu, když porazili HC Senators Auronzo 3:0 (Hřeben, J. Staněk a Hrubý) a HC Evergreen Bolzano 7:4 (Schwamberger a J. Staněk 2, Kurz, Hrubý a Hřeben) a přímo postoupili do semifinále.

V boji o postup do finále Vimperští zvítězili nad HC Asiago 6:1 (Krejsa a J. Staněk 2, Němec a Pulkráb) a postoupili tak hladce do finále. A právě až tady se střetli s jediným týmem, který je přinutil k většímu úsilí. Soupeřem jim bylo rumunské mužstvo Csiki Hockey Club Romania. O vítězství museli Vimperští bojovat až do posledních vteřin. Vedli 2:0 po brankách M. Staňka a J. Staňka, soupeř však 65 vteřin před koncem snížil a pokusil se utkání zdramatizovat. Vimperští si však již vítězství nenechali vzít.

Kromě zmíněných týmů se představily ještě celky Gardeny, Alleghe a Jeszbereni Hungaria. Tým rakouského Grazu do Auronza nedorazil. Všechny italské kluby se rekrutovaly z oblasti Bolzana, které je doménou italského hokeje.

O úspěch vimperského hokeje se postarali brankář Václav Bazal, obránci Josef Valenta, Milan Němec, Pavel Kříž, Libor Hlubuček a útočníci Miroslav Dimov, Jiří Pulkráb, Vratislav Hřeben, Milan Staněk, Jindřich Staněk, František Schwamberger, Petr Kurz, Josef Hrubý a Martin Krejsa. Vedoucím týmu vyl Václav Linhart.