Kromě pořadatelského oddílu ČS MTB, který postavil celky Oldies a Juniors, se na ledové ploše představily týmy Scott&Hagett, Merida a Sport bike Strakonice. Hrálo se systémem každý s každým na 2x20 minut hrubého času a turnaj dal všem pořádně zabrat.

„Vítězem turnaje se stal Scott&Hagett, což byli ve skutečnosti plzeňští cyklisté pod vedením Milana Spěšného. Dalšími zajímavými postavami tohoto týmu určitě byli Petr Cirkl a Martin Hebík,“ představil vítěze klání Jiří Lutovský z pořadatelského ČS MTB Vimperk. Vítězové turnaje nasbírali šest bodů, stejně jako druzí ČS MTB Junior, ti však vzájemný zápas s plzeňskými cyklisty prohráli. S pěti body pak skončili na třetím místě ČS MTB Oldies, o bod méně měli na místě čtvrtém cyklisté Sport bike Strakonic a na chvostu zůstala bez bodu Merida.

Po turnaji došlo v restauraci Stadion, po domácku Hamajda, k vyhlášení výsledků a poté se ještě cyklisté přesunuli do Hotelu Zlatá Hvězda, kde vimperští bikeři končili sezonu při společenském večeru nazvaném Do kola bez kola.