KLH Vajgar Jindřichův Hradec je známý svojí kvalitní prací s mládežnickými kategoriemi hokejistů, takže se předpokládal soupeř zdatný. Nakonec tomu, bohužel pro kvalitu hokeje, nebylo a Jindřichův Hradec utrpěl dvě poměrně vysoké prohry, i když za něj nastoupili i hráči fyzicky dost vyspělí. Domácí ale dobře bruslili a s chutí si zahráli hokej, který obohatili celkem 47 góly do sítě soupeře od Vajgaru.

HC Vimperk – KLH Vajgar J. Hradec 19:4 (8:1, 7:2, 4:1). Hrůša 4+1, Janda 4, Kovář a Kašpar 3+1, Slanina 2+2, Böhm 2+1, Havlíček 1+2, Vintr a Vozobule 0+1. HC Vimperk – KLH Vajgar J. Hradec 28:0 (6:0, 11:0, 11:0). Havel 7+3, Narovec 7+1, Hradil 5+2, O. Gabauer 5+1, V. Gabauer 2+1, Myslík 2. Ve druhém utkání dokonce nedovolili vstřelit domácí hostům ani čestný gól a brankář Dubský ve druhém utkání po sobě neinkasoval, dva nejzkušenější hráči – Damián Havel a Jonáš Narovec vsítili po sedmi gólech.
V druhém dvojutkání byl hostem na ledě HC Vimperk rival ze Strakonic. Ve druhém kole sehrály Strakonice s Vimperkem vynikající zápas a Vimperští zachránili se štěstím remízu až pár sekund před koncem. Velký boj se čekal i tentokráte a předpoklad se v obou utkáních naplnil. Domácí se na zápasy pečlivě soustředili.

HC Vimperk – HC Strakonice 13:9 (3:3, 4:3, 6:3). Hrůša a Kašpar 3+2, Janda 3, Böhm 1+2, Havlíček a Vintr 1+1, Kovář 1, Slanina 0+2. V prvním utkání se začalo opatrně, oba celky vynikaly bruslením, ale domácí se dostali v 7. minutě do vedení gólem P. Hrůši a utkání se dostávalo do vysokého tempa. Třetina skončila nerozhodně, ve druhé dokázali Vimperáci dát o jeden gól více a definitivně zlomili soupeře, který vždy dokázal kontrovat, až ve třetí třetině, kdy Strakonickým pomalu začaly docházet síly. Myšáci podali vynikající výkon a bylo to velice pohledné utkání, jaké bychom rádi viděli pořád.
HC Vimperk – HC Strakonice 15:10 (9:3, 0:3, 6:4). Havel, 7+2, Hradil 4, O. Gabauer 2+1, Narovec 1+3, Myslík 1+1. Ve druhém utkání se domácím velice zadařil začátek zápasu, kdy dokázali za jednu třetinu nasázet 9 gólů, ale pak polevili, soupeř dotahoval a teprve domluva od trenérů a zlepšený výkon v poslední části nepřipustil zvrat. Sedmi góly se blýskl Damián Havel.

Mladí hokejisté Vimperka naplňují předsezonní prognózy a zatím jsou bez porážky na pomyslném čele krajské ligy přípravek. V sobotu se střetnou v dalších utkáních soutěže s celky Českého Krumlova a Sušice.

Roman Böhm