Vimperský tým, který si říká Gepardi, se utkal nejprve s HC Lužnice, který je složený z hráčů HC Loko Veselí nad Lužnicí a HC Soběslav. Jelikož má vimperský tým málo hráčů, kteří spadají do druhých tříd, má pouze jeden tým a utkal se s týmem tvořeným z hráčů Lokomotivy Veselí nad Lužnicí.

HC Vimperk – HC Lužnice 11:2 (1:1, 4:1, 6:0). Branky, asistence: Vavřík 4+4, Willmann 3+3, Koška 1+4, Narovcová 0+2, Budík V. 2+0, Slanina 0+1, Mauric 1+0, Paletář 0+1, Ondřich 0+1. V brance nastoupila Lucie Eignerová, která je i oporou v hráčské sestavě, ale jelikož vimperský tým nemá v soutěži druhých tříd gólmana, střídají se hráči v jednotlivých kolech v brance. A Lucka byla stavebním kamenem úspěchu, když na ní soupeř vyslal dohromady 21 střel, ale pouze dvě skončily za jejími zády. A když se k tomu přidal i dobrý výkon všech hráčů Vimperka, mohl tým slavit vítězství 11:2. V první třetině to však na vysoké vítězství vůbec nevypadalo. Vimperští sice hned v úvodu vstřelili vedoucí branku, ale za čtyři minuty bylo srovnáno. Pak sice vimperský tým měl herní převahu, ale soupeřovo gólman ustál všechny útoky a první třetina skončila smírně 1:1. Do druhé třetiny však Vimperští vlétli jako uragán a svojí herní převahu dokázali i brankově zúročit a zaslouženě druhou třetinu vyhráli v poměru 4:1. Ve třetí třetině jejich převaha pokračovala, již nedovolili ohrozit svojí branku a sami ještě přidali postupně šest gólů.

HC Vimperk – HC Strakonice 17:0 (5:0, 5:0, 7:0). Branky, asistence: Vavřík 4+3, Willmann 0+6, Koška 1+0, Narovcová 2+2, Časta 2+4, Budík V., 1+5, Zámek 2+1, Slanina 2+3, Matoušek 2+1, Mauric 0+2, Ondřich 1+2. V tomto zápase byla již od počátku znát herní převaha Vimperských, kteří se tento zápas snažili hrát zejména kombinačně, což se i docela dařilo a díky tomu padlo i poměrně dost pohledných branek. Lucie Eignerová ve vimperské brance neměla moc práce, protože před ní pracovala až na několik malých chybiček precizní obrana. Když se k tomu přidala i střelecká aktivita, skončil zápas jednoznačnou výhrou vimperských Gepardů v poměru 17:0.

Za šest odehraných utkání v krajské lize druhých tříd Vimperští dohromady nastříleli 90 branek a pouze devět obdrželi, což dokazuje jejich kvalitu v této soutěži. Ve IV. kole se utkají na domácím ledě 5. února s týmy HC Tábor a HC Mountfield České Budějovice.

Martin Willmann